HABERLER

AKTÜRK ENDÜSTRİYEL HABERLER

01.10.2018

THE NEW UC SERIES WINTERHALTER UNDERCOUNTER WAREWASHER – A MASTERPIECE.

The dishwashing specialist Winterhalter has unveiled the next generation of its new UC Series, undercounter warewashers. Winterhalter promises perfect wash results, intuitive operation and complete safety and reliability. The long-standing technology and market leader therefore describes the new UC Series as a “masterpiece.”

Haberi Oku
02.11.2018

WİNTERHALTER TÜRKİYE'DEN KAHVE SEKTÖRÜNE YENİLİKÇİ BİR BAKIŞ AÇISI

Winterhalter Türkiye, 25 yıldır Türkiye’de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir Alman markası. Şirketin adı “Winterhalter Gastronom GmbH” ve 1947 yılında Winterhalter tarafından kuruluyor ve fabrikalar Almanya’da bulunuyor. Temelde Winterhalter bulaşık makineleri satıyor ve Winterhalter için her türlü teknik hizmeti veriliyor.

Haberi Oku
12.11.2018

TÜM İHTİYAÇLARIN BİR ARADAKİ ÇÖZÜMÜN

Çok yönlü. Güçlü. Özelleştirilebilir basket geçişli konveyörlü bulaşık makineleri ve multi tank flight tipi konveyörlü bulaşık makineleri. Yüksek hacimli kapasiteler için. Ekonomik ve güvenilir.

Haberi Oku
12.11.2018

SİSTEMATİK HİJYEN

Yüksek kalite standartları; Evet bizi anlatan kelime bu! Profesyonel çözümler müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştirildi. Müşterilerimizin tercih sebebi güveilir ve ekonomik, iyi tavsiyeler, net planlama ve birinci sınıf hizmet. Bizi müşterilerimiz ile birleştiren bağ.
Dünyamıza Hoşgeldiniz! Winterhalter Türkiye

Haberi Oku
12.11.2018

KITCHENAID STAND MIKSER

Bir mikserden çok daha fazlası mutfağınızda kusursuz bir şekilde uyacak renk paleti.

Haberi Oku
GERİ DÖN